shopblog.nl
Multimedia
  Sluiten

Glasvezelkabels

Over Glasvezelkabels

Glasvezelkabel is een populaire manier geworden om gegevens over lange afstanden over te brengen en te delen tussen verschillende clients. Het kan hogere snelheden halen dan draadloze connectiviteit wanneer het gebruikt wordt voor internetverbindingen. Het is ook een betrouwbare manier om kantoren in hetzelfde gebouw met elkaar te verbinden of een datacenter aan te sluiten.

Bij het kopen van een glasvezelkabel moet je rekening houden met verschillende zaken, zoals besproken in het bovenstaande gedeelte. Bovendien kun je, afhankelijk van het type glasvezelkabel dat je kiest, beperkt worden in de snelheid en afstand waarop je je gegevens kunt verzenden. We weten dat je problemen kunt ondervinden bij het doen van een aankoop. Daarom hebben we een artikel samengesteld dat de meest kritieke aspecten van de glasvezelkabel kabels die online te koop zijn in Nederland belicht, de mogelijkheden van elk type glasvezelkabel en andere essentiële dingen die je moet weten om het allerbeste te krijgen dat optische kabels te bieden hebben. Laten we op onderzoek uitgaan.

De rol van een glasvezel patchkabel

Een glasvezel patchkabel is een glasvezelkabel die aan beide zijden is voorzien van connectoren. Hiermee kun je eenvoudig een verbinding maken met de optische switch, router of een ander apparaat. Door deze kabels te kopen bespaar je de tijd en het werk dat gepaard gaat met het aansluiten en inbrengen van connectoren. Zo kun je je project in een mum van tijd afronden. Maar deze kabels zijn kort en je kunt ze alleen binnenshuis gebruiken, eventueel om een terminal met een andere te verbinden. Wanneer je je werkruimte uitbreidt of nieuwe terminals toevoegt aan je internetverbinding, is dit de beste keuze om de verbindingen eerst rustig te maken. Overweeg ook om hiervoor te gaan om kosten te besparen.

Ga voor multimode glasvezelverbinding voor korte afstanden

Als je een gebied wilt verbinden dat minder dan 500 meter uit elkaar ligt, overweeg dan om een multimode glasvezelkabel te gebruiken. Voor afstanden van meer dan een kilometer is de glasvezelkabel minder effectief omdat de lichtmodi elkaar kunnen kruisen. Deze kabel heeft een brede diameter die een grotere bandbreedte over korte afstanden mogelijk maakt. De gemiddelde kerndiameter van een multimodevezel is ongeveer 25 µm en 50 µm. Deze kabel kan meerdere lichtmodi tegelijk leveren. Kijk in onze zoekmachine in Nederland voor verschillende merken die multimode glasvezelkabels verkopen voor je verbindingen over korte afstanden. Schat de afstanden in en kies dan dit type glasvezelkabel.

Kies single-mode glasvezelkabels voor lange afstanden

Als je gebouwen wilt verbinden die meer dan een kilometer uit elkaar liggen, dan zijn single-mode glasvezelkabels je beste keuze. In tegenstelling tot multimode glasvezelkabels verzenden deze kabels licht in één modus tegelijk. Dit verkleint de kans dat de lichttransmissie wordt verstoord. De kabel verzendt gegevens zonder verliezen over deze grote afstanden. Bedrijven die internet aanbieden in verschillende dorpen maken er gebruik van. Op ons platform kun je merken glasvezelkabels van hoge kwaliteit zonder verliezen krijgen, zoals optische kabel van corning. Gebruik de zoekfuncties op het platform om de beste keuze te maken, afhankelijk van je budget en behoeften. Gebruik klantbeoordelingen om de beste glasvezelkabel te bepalen.

Weet wanneer je voor simplex of duplex glasvezelkabels moet kiezen

Simplex glasvezelkabels zorgen voor de overdracht van gegevens in één richting. Dit betekent dat het ontvangende apparaat niet kan communiceren met de server. Met duplexvezelkabels daarentegen is communicatie van en naar beide apparaten mogelijk. Je gebruikt simplex kabels voor communicatie van bijvoorbeeld PC naar printers. Omdat duplex echter ook voldoet, kun je deze kabel voor al je glasvezelverbindingen gebruiken. We hebben deze informatie opgenomen in al onze kabelbeschrijvingen, samen met bijschriften voor glasvezelkabels, zodat je zeker weet wat voor kabels je koopt.

Glasvezelkabels zijn goed voor meerdere verbindingen

Als je kabels legt voor een druk bedrijfspand dat tientallen individuele verbindingen nodig heeft, is een lintvezelkabel de beste keuze. Deze kabels bestaan uit maximaal 24 glasvezels. Tijdens het maken worden deze glaskernen zo gelaagd dat ze een glasvezellijn vormen. Een nieuwe laag wordt dan toegevoegd aan de eerste laag en verbonden met de vorige laag. Na het aanbrengen van de lagen worden ze bedekt met een PVC of metalen omhulsel om beschadiging te voorkomen. Hierdoor hoef je niet meerdere glasvezelkabels tegelijk te leggen. Er zijn veel merken die deze kabels op ons platform verkopen tegen verschillende prijzen.

Een paar tips hoe je een Glasvezelkabels kunt bestellen

Dit zijn de belangrijkste kenmerken die de verschillende soorten glasvezelkabels definiëren. Gebruik deze informatie om te bepalen welk type glasvezelkabel het beste bij u past. Bij onze zoekmachine in Nederland hebben we stappen ondernomen om ervoor te zorgen dat alle relevante productinformatie bij elk product is opgenomen, zodat u onderscheid kunt maken tussen de verschillende artikelen. We weten nog steeds dat je het misschien moeilijk vindt om de beste glasvezelkabel te kiezen, vooral als je geen technische opleiding hebt vanwege het grote aantal merken dat op de markt verkrijgbaar is. Daarom hebben we een lijst samengesteld met dingen die je in gedachten moet houden als je de volgende keer gaat winkelen voor een glasvezelkabel. Laten we beginnen.

  • Installatieomgeving - De keuze van de beste glasvezelkabels hangt af van de installatieomgeving. Een onderzeese glasvezelkabel werkt bijvoorbeeld in een andere omgeving dan een vergelijkbare kabel die je misschien koopt voor je internet. Afhankelijk van het aantal gebruikers en de fysieke omgeving heb je misschien een stevigere behuizing en andere connectoren nodig.
  • Materiaal - Als je een glasvezelkabel voor korte afstanden gebruikt, zoals van de router naar je terminals, kan de kern van plastic zijn. Voor lange afstanden van meer dan een kilometer is echter een glazen kern nodig. Dit zorgt ervoor dat er weinig infraroodverlies is in het spectrum.
  • Bekabelingstype - De bekabelingsmethode die je kiest, bepaalt het soort kabels dat je voor je project kiest. Verhoogde vloerbekabeling is iets anders dan stijgbuisbekabeling of kabelgoten. Zorg ervoor dat je een kabel kiest die een rigoureuze installatie aankan zonder geplet te worden.
  • Budget - Bij onze zoekmachine in Nederland hebben we verschillende merken glasvezelkabels in verschillende prijsklassen. Hoewel de meeste merken vergelijkbare kenmerken hebben, verschillen ze op het gebied van materiaal, coating en effectieve afstanden. Verken onze marktplaats voor verschillende merken voordat je een besluit neemt over het te besteden bedrag. Er zijn zowel premium als goedkope glasvezelkabels.
  • Snelheid en afstand - Als je voor een multimode kabel gaat, neemt je snelheid toe. De afstand waarover je de kabel kunt gebruiken neemt echter af. Het tegenovergestelde geldt voor de single-mode glasvezelkabel. Vergelijk je behoefte aan afstand versus snelheid en kies de meest geschikte kabel.

Dat is onze lijst van de vijf belangrijke dingen om in gedachten te houden de volgende keer dat je gaat winkelen voor glasvezelkabel voor internet. Wij denken dat u met een combinatie van de tips en inzichten precies die glasvezelkabel kunt vinden die het beste aan uw behoeften voldoet. Op Webshop.nl hebben we verschillende filters die u kunt gebruiken om het juiste product te vinden. Daarnaast vindt u op ons platform ook andere accessoires en elektronica voor internetverbindingen, zoals routers, switches, Wi-Fi-boosters, Cat 6-netwerkkabels, computers en software. Daarom, als je een kantoor aan het opzetten bent of aan het uitbreiden, verken dan onze product zoekmachine om de beste glasvezelkabel te vinden.

Vragen en antwoorden

Wat zijn de soorten glasvezelkabels?

Er zijn drie soorten glasvezelkabels op de markt. De eerste is de single-mode vezelkabel. Deze kabel heeft een enkele streng die meestal uit twee glasvezels bestaat. Er wordt er echter maar één gebruikt voor de transmissie. Hij is smaller en heeft hoge snelheden. De tweede is de multi-mode kabel die een bredere diameter heeft. Deze wordt meestal gebruikt voor langere afstanden waar een snelle verbinding nodig is. Het derde type is de op kunststof gebaseerde glasvezelkabel (POF), die net als hun glazen tegenhangers snelle datatransmissie biedt. POF kan echter alleen worden gebruikt voor kleinere afstanden. We hebben informatie over elk merk op ons platform gezet.

Waar zijn glasvezelkabels van gemaakt?

Glasvezelkabels bestaan uit een plastic of glazen kern die het licht verspreidt. De kern wordt vervolgens bedekt door een glazen bekleding. Dit materiaal is een goede keuze omdat het het meeste licht reflecteert dat uit de kern van de glasvezelkabel ontsnapt. Het materiaal wordt vervolgens bedekt door een mantel die gemaakt kan zijn van behandeld papier, metaal of PVC. Het aantal lagen en de materiaalkeuze is afhankelijk van de omgeving waarin de kabel zal worden gebruikt. Bij online winkelen in Nederland geven we details van elk merk, zodat je de juiste keuze kunt maken. Er zijn honderden glasvezelkabels online te koop in Nederland. Wij zijn ervan overtuigd dat je de juiste combinatie van materialen voor je project krijgt.

Waar koop je glasvezelkabels online in Nederland?

Bezoek Webshop.nl als u op zoek bent naar glasvezelkabels die online te koop zijn in Nederland. Ons platform verkoopt honderden toonaangevende glasvezelkabelmerken over de hele wereld voor alle soorten internetverbindingen. We hebben zware glasvezelkabels voor gebruik op lange afstanden, zoals trans-Atlantische glasvezelkabel, en andere voor gebruik op korte afstanden. Daarnaast verkoopt ons platform andere internetaccessoires en gadgets zoals connectoren, routers, schakelaars en power management systemen. We verkopen verschillende merken van deze producten op ons platform om aan verschillende behoeften en budgetten te voldoen. Overweeg een bezoek aan ons voor je volgende internetproject voor gemakkelijke, snelle en kwalitatieve productaankopen.

Hoe verbind je twee glasvezelkabels?

Glasvezelkabels verzenden licht door hun glazen kamer. Daarom moet je ervoor zorgen dat de verbinding het licht onder de juiste hoek doorlaat. We gebruiken connectoren om twee kabels met elkaar te verbinden. Deze connectoren zijn er in verschillende soorten, zoals bionische en lc vezelconnectoren. Om ervoor te zorgen dat de verbinding licht doorlaat, wordt een huls gebruikt. Deze wordt op zijn plaats gehouden door het connectorlichaam. Hoewel er verschillende soorten connectoren zijn, is de manier van werken hetzelfde. Er zijn glasvezelkabels die vooraf zijn getermineerd voor eenvoudig aansluiten, zoals patchkabels. We raden aan om een professionele technicus de verbinding te laten maken, zodat het perfect gebeurt.

We hopen dat u nu al weet met welke factoren u rekening moet houden als u op zoek bent naar een glasvezelkabel. Blader vandaag nog door Webshop.nl en kies uit een uitgebreid aanbod multimedia producten van meer dan 500 winkels. Haast u en geniet van verbazingwekkende prijzen wanneer u winkelt!

Kortingen van topmerken

Bekijk kortingen voor de volgende merken:

Verken gerelateerde categorieën

Nieuwe producten

Nieuw
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 10G SFP+ naar SFP+ DAC (R9D19A)
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 10G SFP+ naar SFP+ DAC (R9D19A)
88,95
NetPeppers NP-FS-PROTECT-S-20-45 Krimplasbescherming voor glasvezelkabels Oranje 100 stuk(s)
NetPeppers NP-FS-PROTECT-S-20-45 Krimplasbescherming voor glasvezelkabels Oranje 100 stuk(s)
De NetPepper krimpbescherming garandeert een veilige bescherming tegen invloeden van buitenaf, zo...
15,99
NetPeppers NP-FS-PROTECT-S-15-30 Krimplasbescherming voor glasvezelkabels Oranje 100 stuk(s)
NetPeppers NP-FS-PROTECT-S-15-30 Krimplasbescherming voor glasvezelkabels Oranje 100 stuk(s)
De NetPepper krimpbescherming garandeert een veilige bescherming tegen invloeden van buitenaf, zo...
15,99
Lindy 46315 InfiniBand en Glasvezelkabel 15 m LC Groen
Lindy 46315 InfiniBand en Glasvezelkabel 15 m LC Groen
57,95
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 10G SFP+ naar SFP+ DAC kabel 1 meter, direct attach copper cable
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 10G SFP+ naar SFP+ DAC kabel 1 meter, direct attach copper cable
De 1 meter HPE Aruba Instant On DAC Patch Cable R9D19A is een SFP+ compatibele kabel die een door...
61,90
Goobay 68175 SATA-kabel SATA 7-pin SATA 7-pin + 15-pin Zwart, Rood, Geel
Goobay 68175 SATA-kabel SATA 7-pin SATA 7-pin + 15-pin Zwart, Rood, Geel
20,09
Metz Connect Schoonmaakdoeken voor glasvezelkabel 150800203-E
Metz Connect Schoonmaakdoeken voor glasvezelkabel 150800203-E
Metz Connect reinigingsdoekjes voor glasvezelkabel, papier, box met 280 stuks, wit.De teksten voo...
21,99
ACT RL4419 Prefab Glasvezelkabel Singlemode 9/125 OS2 | Indoor/Outdoor | 24-voudig met LC connectoren | 190 meter
ACT RL4419 Prefab Glasvezelkabel Singlemode 9/125 OS2 | Indoor/Outdoor | 24-voudig met LC connectoren | 190 meter
1.041,26
ACT RL4417 Prefab Glasvezelkabel Singlemode 9/125 OS2 | Indoor/Outdoor | 24-voudig met LC connectoren | 170 meter
ACT RL4417 Prefab Glasvezelkabel Singlemode 9/125 OS2 | Indoor/Outdoor | 24-voudig met LC connectoren | 170 meter
987,07
ACT RL4420 Prefab Glasvezelkabel Singlemode 9/125 OS2 | Indoor/Outdoor | 24-voudig met LC connectoren | 200 meter
ACT RL4420 Prefab Glasvezelkabel Singlemode 9/125 OS2 | Indoor/Outdoor | 24-voudig met LC connectoren | 200 meter
1.081,33
Shopblog.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.